pozicionues saldimi me tornim tubash me servo motorik
Dimensionet e Pozicionuesit

Përshkrimi
- Ky pozicionues për saldimin e tubave përdoret për aplikime të ndryshme, duke filluar nga rrotullimi i tubave deri te pozicionimi i pjesëve shumë të gjata, siç janë përbërësit e shasisë ose shtylla e ndriçimit të rrugës.
- Pozicionuesit e saldimit rrisin shumë produktivitetin gjatë saldimit të tubave, boshteve, rrotave, bërrylave dhe pajisjeve të tjera.
- Madhësia e pjatës rrotulluese të saldimit dhe ngarkesa e boshtit mund të personalizohen, mandrinat dhe rrota mbështetëse janë në dispozicion.

- Mund të përshtatet me marka të tjera robotësh si - Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Vizatimi i motorit duhet të ofrohet nga klientët, pastaj e lëmë vrimën e instalimit bazuar në vizatimin e motorit)
- Kabineti PLC është opsional.
Diametri i pozicionuesit
| Model | JHY4010T-050 |
| Tensioni i Hyrjes së Vlerësuar | Njëfazor 220V, 50/60HZ |
| Klasa e Izolimit të Motorrit | F |
| Tavolinë pune | Diametri 500 mm (mund të personalizohet) |
| Pesha | Rreth 400 kg |
| Ngarkesa maksimale | Ngarkesa Aksiale ≤100kg / ≤300kg/ ≤500kg (mund të personalizohet) |
| Përsëritshmëria | ±0.1 mm |
| Pozicioni i Ndalesës | Çdo pozicion |
Aplikacioni
Pjesë makinash, pjesë biçikletash, pjesë makinash, mobilje çeliku, energji e re, strukturë çeliku, makineri ndërtimi, pajisje fitnesi, etj.
Paketa: Kuti druri
Koha e dorëzimit: 40 ditë pas marrjes së parapagimit
Pyetje të shpeshta
1.Pyetje: Si të zgjidhni pajisjet tuaja të saldimit?
A: Ju lutemi na tregoni peshën, dimensionet e pjesës suaj të punës dhe na tregoni fotot e pozicionit të saj të saldimit, atëherë ne do t'ju rekomandojmë pozicionuesin e përshtatshëm të saldimit.
2.Pyetje: A mund ta përdor pozicionuesin tuaj për robotin tim fanuc/abb/kuka/yaskawa?
A: Po. Por motori duhet të ofrohet dhe instalohet nga ju vetë.
3.Q: A pranoni porosi të personalizuara?
A: Po, ne mund ta dizajnojmë pozicionuesin me ngarkesë të ndryshme dhe madhësi të ndryshme të tryezës së punës.







