Pozicionues saldimi rrotullues me 3 boshte me efikasitet të lartë
Dimensionet e Pozicionuesit

Përshkrimi
● Ky pozicionues me 3 boshte përbëhet nga njësia e rrotullimit të tryezës së punës, njësia e rrotullimit horizontal të kornizës dhe sistemi i kontrollit elektrik.
● 2 tabela pune në një pozicionues, punojnë vetëm ngarkimin dhe shkarkimin e pjesës së punës në njërën anë, efikasitet i përmirësuar në punë dhe hapësirë e ngjeshur
● Lëvizja e pozicionuesit mund të kontrollohet shpejt nga butoni i fillimit dhe i ndalimit.
● Mund të përshtatet me marka të tjera robotësh si Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Vizatimi i motorit duhet të ofrohet nga klientët, pastaj e lëmë vrimën e instalimit bazuar në vizatimin e motorit)
Kabineti PLC është opsional.
Diametri i pozicionuesit
| Model | JHY4030S-180 |
| Tensioni i Hyrjes së Vlerësuar | Njëfazor 220V, 50/60HZ |
| Klasa e Izolimit të Motorrit | F |
| Tavolinë pune | 1800*800 mm (mund të personalizohet) |
| Pesha | Rreth 1600 kg |
| Ngarkesa maksimale | Ngarkesa Aksiale ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg mund të personalizohet) |
| Përsëritshmëria | ±0.1 mm |
| Pozicioni i Ndalesës | Çdo pozicion |
Produktet kryesore të pozicionuesit tonë të saldimit
Pozicionues saldimi me rrotullim kokë-bisht me 1 bosht
Pozicionues saldimi me kokë me rrotullim vertikal me 1 bosht
Pozicionues saldimi horizontal rrotullues me 1 bosht
Pozicionues saldimi me 2 boshte tipi P
Pozicionues saldimi me 2 boshte tip U
Pozicionues saldimi me 2 boshte të tipit L
Pozicionues saldimi tip L me ngritje 2 boshtesh
Pozicionues saldimi horizontal me 3 boshte
Pozicionues saldimi me 3 boshte lart-poshtë
Pozicionues saldimi me kokë dhe bisht me 2 akse i rregullueshëm në stok
Paketa: Kuti druri
Koha e dorëzimit: 40 ditë pas marrjes së parapagimit
Pyetje të shpeshta
P: A jemi një kompani tregtare apo një prodhues?
A: Ne jemi prodhues me më shumë se 10 vjet përvojë.
P: A keni robotikën tuaj të saldimit?
A: Po. Ne jemi gjithashtu prodhues të robotikës së saldimit.
P: A mund të vendoset pozicionuesi në logon e klientit?
A: Po, ne mund të vendosim logon tuaj mbi të.
P: Si mund ta garantoni cilësinë e produktit?
A: Ne kemi një sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë në procesin e prodhimit dhe i mirëpresim klientët të vijnë të na vizitojnë për të kontrolluar cilësinë e produktit para dorëzimit.
P: Sa është periudha e garancisë?
Një vit.






