Pozicionues saldimi me saktësi të lartë me servo motorik
Dimensionet e Pozicionuesit

Përshkrimi
POZICIONUES SERVO ME 2 AKSE
- Pozicionues për sistemet robotike të saldimit
-1 bosht mund të rrotullohet horizontalisht dhe boshti tjetër mund të rrotullohet lart e poshtë për saldim me shumë kënde të pjesëve komplekse të punës
- Pozicionuesi përdor të njëjtën pajisje lëvizëse si roboti dhe është i disponueshëm me shpejtësi të lartë, saktësi të lartë dhe ngarkesë të lartë
- Ofron cilësi më të lartë të saldimit
- Mund të realizohet një trup kompakt me moment të lejuar, inerci dhe kapacitet ngarkese të përmirësuar
Mund të përshtatet me markat e tjera të robotëve si Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Vizatimi i motorit duhet të ofrohet nga klientët, pastaj e lëmë vrimën e instalimit bazuar në vizatimin e motorit)
Kabineti PLC është opsional.
Diametri i pozicionuesit
| Model | JHY4030P-080 |
| Tensioni i Hyrjes së Vlerësuar | Njëfazor 220V, 50/60HZ |
| Klasa e Izolimit të Motorrit | F |
| Tavolinë pune | Diametri 800 mm (mund të personalizohet) |
| Pesha | Rreth 400 kg |
| Ngarkesa maksimale | Ngarkesa Aksiale ≤300kg / ≤500kg (>500kg mund të personalizohet) |
| Përsëritshmëria | ±0.1 mm |
| Pozicioni i Ndalesës | Çdo pozicion |
Paketa: Kuti druri
Koha e dorëzimit: 40 ditë pas marrjes së parapagimit
Pyetje të shpeshta
1.Pyetje: A mund ta përdor pozicionuesin tuaj për robotin tim fanuc/abb/kuka/yaskawa?
A: Po. Por motori duhet të ofrohet dhe instalohet nga ju vetë.
2.Pyetje: A mund të lëvizë pozicioni juaj në sinkron me robotin tuaj?
A: Po.






